Dobrze wykonany drenaż

Dobrze wykonany drenaż

Z drenażem wokół budynku jest jak z...
Co oferują zielone dachy

Co oferują zielone dachy

W najnowszym magazynie BUILD dużo...
Cichy dom z widokiem

Cichy dom z widokiem

Niedaleko Bergen, na zachodnim...
Własna poranna rosa

Własna poranna rosa

A może by tak stworzyć zielony taras,...
Ciepłe ściany

Ciepłe ściany

Od wyboru technologii i materiału do...
Cichy dom

Cichy dom

Dom jednorodzinny to więcej...
Wypożyczone od Natury

Wypożyczone od Natury

Przedstawiamy film o cyklu życia...
Wymarzony szary domek

Wymarzony szary domek

Państwo Agata i Łukasz marzyli o...
Problemy są po to żeby je rozwiązywać

Problemy są po to żeby je rozwiązywać

Przedstawiamy najnowszy, czwarty z...
Idą Święta ...

Idą Święta ...

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego...
 

Czy znasz odpowiedź na to pytanie?

2017-06-13
Co łączy drogi budowane w Finlandii z pszczołami w Polsce? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele przykładów ciekawych obiektów wybudowanych w różnych stronach Europy znajdziesz w ostatnim numerze BUILD.
Treść najnowszego wydania międzynarodowego magazynu BUILD jest zaskakująca i zróżnicowana. Kiedy ktoś pyta nas, do czego służy jego główny bohater, keramzyt, mamy chęć odpowiedzieć, że „prawie do wszystkiego”. W tym numerze znajdziecie sporo przykładów, konkretnych dowodów na to, że tak jest w istocie.

W Polsce, kraju który chce być przyjazny dla zwierząt, rozwiązania oparte na keramzycie Leca® zapewniają pszczołom zaspokojenie pragnienia i pożywienie, a rybom czystą wodę w akwariach. W stolicy Danii, Kopenhadze, jeden z najbardziej spektakularnych budynków, siedziba Duńskiego Teatru Królewskiego, został zbudowany przy użyciu kruszywa Leca®, praktycznie na wodzie. Zwróćcie także uwagę na domy w Bouca, architektoniczną perełkę jaka powstała przy użyciu bloczków Leca® w Portugalii. Z Finlandii pochodzi przykład rozwiązania problemu budowy drogi na niestabilnym podłożu, który udało się przezwyciężyć w sposób bezpieczny i ekonomiczny przy zastosowaniu keramzytu. To kilka wybranych realizacji.

A więc, nawet jeśli nie dostrzegamy tego na co dzień, keramzyt jest wokół nas, a najnowszy numer BUILD doskonale to ilustruje i mamy nadzieję, że okaże się ciekawy i inspirujący.

Magazyn można przejrzeć lub pobrać


Leca Polska sp. z o.o. | ul. Krasickiego 9, 83-140 Gniew | tel.: 58 772 24 10 (11) | NIP: 593-26-06-867 | KRS: 0000668601