Cieplno-wilgotnościowy

Kalkulator Leca® BLOK przeznaczony do obliczeń cieplno-wilgotnościowych, to nowe, profesjonalne, bezpłatne narzędzie przyspieszające i upraszczające proces projektowania przegród budowlanych. Łatwe wprowadzanie danych i natychmiastowy podgląd wyników obliczeń znacznie skraca pracę projektanta oraz pozwala na jednoczesną ocenę przegrody, zarówno pod kątem aktualnie obowiązujących Warunków Technicznych, jak i tych, które będą obowiązywały w 2017 i 2021 roku.

Twórcy programu – firmy Multimedia Communication sp. z o.o. i Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. Leca® – dołożyli wszelkich starań, aby program był dostosowany do obowiązujących w dniu 15.03.2016 r. wymogów formalno-prawnych. Program może być używany bez ograniczeń. Jednakże pełną odpowiedzialność za wprowadzanie danych i wykorzystanie wyników ponosi użytkownik. Ewentualne uwagi do programu lub prośby o przeszkolenie grupy projektantów prosimy kierować na adres e-mailowy: info@lecadom.pl (przepraszamy, nie przeprowadzamy instruktażu przez telefon).

Uruchom kalkulator cieplno-wilgotnościowy          manual-kalkulator-cieplno-wilgotnosciowy-15-08-21 Zobacz instrukcję

Uwaga: program nie jest dostępny w wersji mobilnej. Zapraszamy do Strefy Projektanta na www.lecadom.pl
Materiałowy

Materiałowy

Program oblicza ilość materiałów potrzebnych do budowy na podstawie uproszczonych planów budynku uzupełnionych odpowiednimi informacjami.
Zielone dachy

Zielone dachy

Kalkulator jest pomocniczym narzędziem, które służy do poprawnego zaprojektowania kolejnych warstw dachu zielonego.
Leca Polska sp. z o.o. | ul. Krasickiego 9, 83-140 Gniew | tel.: 58 772 24 10 (11) | NIP: 593-26-06-867 | KRS: 0000668601