Przedstawiamy się

Przedstawiamy się

Leca® jest częścią Saint-Gobain. Zajmuje...
O procesie produkcji

O procesie produkcji

Leca® KERAMZYT produkowany jest w fabryce...
O keramzycie

O keramzycie

Leca® KERAMZYT to lekkie kruszywo...
O bloczkach Leca®

O bloczkach Leca®

Technologia budowania z...
 

Zastrzeżenia prawne

Niniejsza witryna internetowa (zwana dalej Witryną) została przygotowana na zlecenie Leca Polska sp. z o.o. Wszelkie informacje zawarte w Witrynie dostępne są nieodpłatnie. Witryna nie ma charakteru reklamowego i służy wyłącznie celom informacyjnym. Żadnej z informacji zawartych w Witrynie nie należy traktować jako oferty świadczenia usług. Aby skorzystać z konkretnych usług należy zwrócić się bezpośrednio do Leca Polska. Odnośniki umieszczone w Witrynie dają możliwość przejścia na strony tworzone lub administrowane przez osoby trzecie. Leca Polska nie ma żadnego wpływu na treść informacji umieszczonych na tych stronach i nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.

Zawartość Witryny, w tym tekst, rozwiązania graficzne i techniczne, podlegają ochronie prawa autorskiego. Wszelkie prawa z tego tytułu przysługują wyłącznie Leca Polska. Poza dozwolonym użytkiem prywatnym (kopiowanie i przechowywanie materiałów dostępnych w Witrynie na użytek osobisty) jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w Witrynie lub ich części, w tym kopiowanie i rozpowszechnianie, jest bez uprzedniej pisemnej zgody Leca Polska niedozwolone.

W zakresie dozwolonym prawem Leca Polska wyłącza swą odpowiedzialność za ewentualne negatywne skutki korzystania z Witryny, w szczególności za szkody wynikające z użytkowania, niemożności użytkowania lub wadliwego funkcjonowania Witryny albo wynikające z niedokładności lub niekompletności informacji umieszczonych w Witrynie.
Leca Polska sp. z o.o. | ul. Krasickiego 9, 83-140 Gniew | tel.: 58 772 24 10 (11) | NIP: 593-26-06-867 | KRS: 0000668601